Kontakt

Kontakta Oss

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt 1 Andreas Baxivanos

Säljchef / COO
Mobile: +46768591559
E-mail: andreas@itmediagroup.se

Kontakt 2
Mario Leif Birger Hansen

CTO
Produktansvarig: IT-Hållbarhet.se
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

Kontakt 3 Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt 4
Oscar Acosta Berg

KAM
Produktansvarig: IT-Retail.se
Mobile: +46 76 409 55 07
Mail: oscar@itmediagroup.se

Kontakt 5 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt 6
Eva Papaoikonomou

KAM
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt 7 Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt 8
Alexander Guldroth
Pappa ledig / Parental leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se
Kontakt 9

 


Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se