Hem Kontakt

Kontakt

Publicerat av: Redaktionen
img grey

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt 8 Andreas Baxivanos

COO
Mobile: +46768591559
Mail: andreas@itmediagroup.se

kontakta andreas baxivanos
Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario(@)itmediagroup.se

Kontakt 9 Kristina Fredriksson

KAM / Säljansvarig
Mobile: +46 760 09 92 76
Mail: Kristina@itmediagroup.se

Kontakt
Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt 10 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt 11
Eva Papaoikonomou

AM 

Mamma ledig / parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt 12 Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt 13
Alexander Guldroth

Pappa ledig / Parental leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se

Kontakt 14 Carin Von Stransky

Marknad / Projekt ansvarig
Mobile: +46 760-035 33 21
Mail: Carin@itmediagroup.se

KONTAKT

 


Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>